|   EN

Punkt Informacyjny Fundusze EuropejskieStudenci Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorczości. Wykład przeprowadził Pan Sergiusz Łukasiewicz – przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim – Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Prelegent przedstawił, jakie są szanse na pozyskanie Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorczości. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, z jakich form wsparcia finansowego mogą korzystać przedsiębiorcy na rozwój swoich firm. Prowadzący wykład zapoznał również słuchaczy z możliwościami ubiegania się o preferencyjne pożyczki na zakładanie działalności gospodarczej. W trakcie spotkania uczestnicy mogli zadawać pytania, w celu rozwiania swoich wątpliwości
i potwierdzenia zdobytej wiedzy.

W najbliższym czasie, planowany jest kolejny wykład w ramach cyklu Spotkania z Ekspertem, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Agnieszka Szuszakiewicz-Idziaszek

Koordynator Spotkań z Ekspertem

Back to top