21 marca 2019 r. mgr inż. Marcin Gumiński, dr inż. Łukasz Lemieszewski, mgr inż. Rafał Samulski oraz dr inż. Aleksandra Radomska-Zalas wzięli udział w "Dniu nowych technologii w edukacji" zainicjowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a zorganizowanym wspólnie z Zespołem Szkół Samorządowych w Witnicy oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym. W ramach imprezy uczniowie wzięli udział w zajęciach z projektowania i druku 3D, programowania Lego oraz programowania Arduino. Zachęcamy do zapoznania się z relacją Pani Marty Czarneckiej-Wojdy z TVP Gorzów: http://gorzow.tvp.pl/41848596/akademia-dla-uczniow-wagarowicze-poznawali-nowe-technologie

 

 W ramach obchdów międzynarodowego dnia Arduino 20 marca 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących obyła się trzecia edycja organizowanej wspólnie przez Wydział Techniczny, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny oraz ZSTiO, imprezy promującej programowanie w Arduino.

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA

PRZEMYSŁ 4.0

Algorytmizacja problemów oraz digitalizacja procesów i urządzeń, 2019

pod patronatem honorowym JM Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża

prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej - Raczyńskiej

 

organizowana przez

 Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża

w Gorzowie Wielkopolskim

WSPÓŁORGANIZATOR: LUBUSKI  KLASTER  METALOWY

 

w dniu  26 kwietnia  2019

Przemysl4_Konf2019_zawiad.pdf

EU flag Erasmus vect POS

WYJAZDY ERASMUS+ 2019/2020 – ROZPOCZĘŁA SIĘ  REKRUTACJA STUDENTÓW I KWALIFIKACJA PRACOWNIKÓW NA WYJAZDY w r. a. 2019/2020

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

Firma SC Johnson poszukuje wsród studentó Wydziału Technicznego osób zainteresowanych odbyciem płatego stażu na stanowisku automatyka w Zespole Utrzymania Ruchu, która będzie odpowiedzialna za działania zapewniające wydajną, bezawaryjną produkcję wysoce zaawansowanych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych, a także wsparcie w zakresie przezbrojeń i regulacji linii.

Zachęcamy do zapoznania się z oferą i aplikowanie: Automatyk_Stażysta_SCJ.pdf

sebnFirma SE Bordnetze Polska z Gorzowa Wielkopolskiego jest firmą z branży motoryzacyjnej dostarczającą części oraz systemy dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie Firma poszukuje:

- pracowników ds. dokumentacji projektowej: Ogłoszenie rekrutacyjne - Inspektor ds.pdf

- inspektora ds. planowania i przygotowania produkcji:Ogłoszenie rekrutacyjne - Pracownik ds.pdf

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami o pracę oraz do aplikowania.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top